Misafir Bilgilendirme

Sayın Misafirlerimiz

Asrın beach otele hoş geldiniz. Sizleri otelimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Konaklama süreniz boyunca tüm personelimiz, tatilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun  bilinci içerisinde, size  en kaliteli servis  ve hizmeti  sunmanın ,her yaş grubuna hitap eden spor ve eğlence  aktivitelerimiz ,yiyecek ve içecek ünitelerimiz ile de tatilinizi doyumsuz ve unutulmaz yapmanın çabası içerisinde olacaktır.

 

Sizlere iyi bir tatil dileriz...

 

Giriş ve Çıkış

Otellerimizde oda alma saati 14:00 olarak belirlenmiştir. Sizden sonraki misafirlerimize odayı zamanında hazırlayabilmemiz için ayrılış günü en geç 12:00’ye kadar odanızı boşaltmanızı rica ederiz. Bagajlarınızı ayrılış saatine kadar resepsiyon arkasında bulunan bagaj odasında muhafaza edebilirsiniz.odayı saat 12:00’den sonra kullanmak isteyen misafirlerimiz odanın müsait olması durumunda  ücret karşılığında odayı kullanabilirler.

 

Kimlik kartı  

Tesis kimliği olarak 6 yaşından büyük tüm misafirlerimize  herşey dahil bandı takılacaktır. Bu bant konaklama süresi boyunca Asrin Beach Hotel içerisinde, plajda ve tesislere girişte kimlik yerine geçecek ve ayrılışta çıkarılacaktır.

 

Anahtar kartları

Oda anahtarlarınız aynı zamanda enerji anahtarı görevi yapmaktadır .odanızda bulunan klima,televizyon ve lambalar ancak anahtar - kartınızı  girişteki özel prize sokmanız halinde çalışacaktır.Kartınızın kaybolması durumunda lütfen resepsiyona bilgi veriniz.

 

 

 

Oda hizmetleri

Odanız günlük temizlenir, çarşaf ve havlular ise her üç günde bir değiştirilir. Havluların yere bırakılması ‘’yenilensin’’, askıda bırakılması ise ‘’tekrar kullanacağız’’ mesajı vermektedir. Odanıza girilmesini istemiyorsanız kapı iç kolundaki “ rahatsız etmeyiniz” kartını kullanmanız yeterli olacaktır. Odanızdaki havluların oda dışına çıkarılması ve kullanılmasına izin verilmemektedir.

 

Mini bar

Odanızda bulunan mini barda sizin için ikram ettiğimiz  2 adet küçük su bulunmaktadır.

 

Kıymetli eşya

Misafirlerin beraberinde getirdikleri ve otelde kaybolan eşyalarından otel yönetimi sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızın güvenle muhafazası için odalarınızda bulunan emanet kasa servisimizden günlük ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.

 

Doktor

Tesisimizde telefonla çağrılmak kaydıyla, hemşiremiz haftanın her günü ücret karşılığı  hizmet vermektedir. Bu saatler dışında doktor servisi resepsiyon ile irtibata geçilmesini rica ederiz.

 

Misafir ilişkileri yetkilisi

Otelimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için misafir ilişkileri yetkilisi 09:00–17:00 saatleri arasında hizmetinizde olacaktır. “0” resepsiyon ile irtibata geçebilirsiniz

 

Ziyaretçiler

Konakladığınız süre boyunca, gün içerisinde ziyaretinize gelecek olan misafirlerinizi resepsiyona bilgi vermek kaydıyla ücret karşılığında ağırlayabilirsiniz.

 

Rent a car

Kiralık araç taleplerinizi karşılamak için resepsiyona başvurabilirsiniz.

 

Alışveriş Dükkanları

Otel içerisinde yer alan alışveriş dükkanlarında  butik ,market ve fotoğrafçı dükkanları bulunmaktadır.

 

Uyandırma

“0”ı tuşlayarak resepsiyon ve santral memuruna uyandırma için not bırakabilirsiniz.

 

Döviz bozumu

Dövizlerinizi resepsiyonda 24 saat bozdurabilirsiniz.

Otele giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00

Geç çıkış için lütfen sorunuz.

 

Bir gün önce saat 12:00 ye kadar resepsiyondan bilgi alınızOtelimiz

işaret dili sertifikası tıbbi sekreterlik dershane ankara butik dershane