İnsan Kaynakları

 

 .İNSAN KAYNAKLARI VİZYONUMUZ

    Holdingimize bağlı şirketlerin piyasadaki adını en üst düzeye çıkaracak bilgiye dayalı, değişime açık kalifiye personel gücü oluşturmak, İnsan Kaynakları başvurularını yönetmek ve sürekliliğini sağlamaktır.


     Şirketlerimizde çalışanlarını etkin ve verimli çalışmalarını sağlayarak şirkete bağlılığını artıracak yöntemlerle sektörlerimizdeki gelişmelere cevap verebilecek bir istihdam politikası sağlayarak holdingimizin stratejik amaçlarını başarılı kılmaktır.


İNSAN KAYNAKLARI SÜRECİMİZ

   İnternet iletişim kanalları ile ve bireysel başvurular sonucu ihtiyacımız olan pozisyonlara göre başvurular öncelikle pozisyonlara göre gruplandırmalar yapılır. İhtiyaç durumunda adaylarla görüşülür ve olumlu sonuçlananlar ilgili birim sorumlularına yönlendirilerek görüşleri alınır ve pozisyonlara uygun adaylar son olarak işveren onayına sunulur.


   Aday istihdamı yapıldıktan sonra işe başlamadan önce alınan gerekli belgelerle ilgili sözleşme ve taahhütnameler imzalatılarak, ilgili şirketimiz, diğer şirketlerimiz ve çalışacağı bölüm ile ilgili bilgiler verilir. Çalışma Hayatı Kuralları, İş Kanunu ile ilgili gereken bilgiler işe başlayacak personele aktarılarak oryantasyon eğitimi verilir.


   İstihdam sonrasında gerekiyorsa işe başlayacak personele mesleki veya kullanılacak bilgisayar programları eğitimleri personele verdirilerek çalışmaların daha başarılı ve verimli olması sağlanır.            

 

 

Başvurular için :  info@asrinbeachhotel.com
Otelimiz

işaret dili sertifikası tıbbi sekreterlik dershane ankara butik dershane